oszczedzanie MEuropean Funding Guide szuka najbardziej oszczędnych studentów w Polsce. Oferuje im miesięczne stypendium w wysokości 1,3 tys. zł miesięcznie.

Kto oszczędza, ten zyskuje – tak można by ująć ideę nowego stypendium. Dobre stopnie nie są warunkiem wstępnym. Liczy się natomiast samodyscyplina i kreatywność, czyli sprytne pomysły na wsparcie swojego budżetu.

Radzisz sobie z ograniczoną ilością pieniędzy? Zdradź nam swój tajny przepis, aplikuj i zostań naszym osczędzającym stypendystą! – zachęca European Funding Guide razem z Mojekupony.pl . W ubiegłym roku Fundacja przyznała stypendia w kwocie 360 tys. euro w całej Europie.

Więcej na: https://www.mojekupony.pl/stypendium