tvp kul. wwwUważasz, że dziennikarstwo to coś więcej niż zawód? Jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną, kreatywną i gotową na ciężką pracę?

Poszukujemy współpracowników serwisu informacyjnego, który od wielu lat stanowi ważny przewodnik po bieżących wydarzeniach w dziedzinie kultury i sztuki w Polsce.

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:
- ponadprzeciętnych kompetencji w dziedzinie kultury,
- świetnego rozeznania w świecie polskiej i europejskiej sztuki,
- doświadczenia i praktycznej znajomości warsztatu pracy dziennikarza/wydawcy telewizyjnego,
- rzetelności i dokładności w wykonywaniu obowiązków służbowych,
- umiejętności pracy w zespole,
- umiejętności doskonałej organizacji własnej pracy oraz efektywnego funkcjonowania mimo silnej presji czasu,
- swobodnego porozumiewania się w przynajmniej jednym języku obcym.

Mile widziane będzie wyższe wykształcenie humanistyczne – akceptujemy również zgłoszenia studentów ostatnich lat.

Oferujemy:
- pracę w ogólnopolskim, opiniotwórczym medium o szerokim zasięgu odbiorców,
- możliwość kreatywnej pracy zespołowej,
- zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 3 kwietnia 2017 r. W temacie maila prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz kodu rekrutacji „Kultura”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie przez Telewizję Polską S.A., z siedzibą w Warszawie przy ul. Woronicza 17, moich danych osobowych, dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2015 r., poz. 2135)".

tvp kul. www