bydgoszcz MRuszył konkurs o „Nagrodę Prezydenta Miasta Bydgoszczy za pracę inżynierską, licencjacką, magisterską lub doktorską związaną z Bydgoszczą”, obronioną w roku akademickim 2016/2017.

Przedmiotem konkursu jest wyłonienie prac inżynierskich, licencjackich, magisterskich lub doktorskich, poruszających problematykę związaną z Bydgoszczą i najlepiej korespondujących z aktualnymi potrzebami miasta, w szczególności w zakresie: promocji, gospodarki lokalnej, kultury i sztuki, tradycji i tożsamości miasta, turystyki, sportu, oświaty, gospodarki przestrzennej, architektury, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, transportu oraz innych dyscyplin i obszarów ważnych dla rozwoju miasta.

Nagrody główne dla autorów prac stanowią dyplomy i nagrody pieniężne:
I miejsce – 10 tys. zł brutto
II miejsce – 5 tys. zł brutto
III miejsce – 3 tys. zł brutto

Termin zgłaszania prac upływa 10 stycznia 2018 roku. Pracę do konkursu zgłasza jej autor. Do konkursu zakwalifikowane zostaną wyłącznie prace spełniające kryteria regulaminowe i obronione w roku akademickim 2016/2017, przez co rozumie się dla potrzeb konkursu okres pomiędzy 1 października 2016 roku a 30 września 2017 roku.

Szczegółowe zasady zgłaszania prac oraz dokumenty do pobrania TUTAJ