wynalazek1 MStudenci, doktoranci i absolwenci – twórcy wynalazków lub wzorów użytkowych mają szansę wyjechać do Genewy, aby zaprezentować światu swoje osiągnięcie i zdobyć nagrody.

Politechnika Świętokrzyska już po raz siódmy zaprasza do udziału w konkursie studentów i doktorantów oraz absolwentów, którzy w trakcie studiów zostali twórcami/współtwórcami wynalazku lub wzoru użytkowego/przemysłowego chronionego prawem wyłącznym lub zgłoszonego do ochrony w Urzędzie Patentowym RP lub odpowiednim urzędzie ds. własności przemysłowej za granicą.

Pięciu laureatów nagród głównych weźmie udział w Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie. Organizator sfinansuje koszty stoiska wystawienniczego oraz podróży i pobytu laureatów w Genewie.

Nabór zgłoszeń trwa do 15 stycznia 2018 r. Regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.cowi.tu.kielce.pl . Zapytania związane z Konkursem należy kierować do: Małgorzata Kita Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Kamil Kot Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .