IT 300x100Ruszyła III edycja programu mentorskiego dla kobiet w IT - Tech Leaders.
  • Tech Leaders to bezpłatny program mentorski przeznaczony tylko dla kobiet.
    Jest świetną okazją aby przez kilka miesięcy pracować i rozwijać się w gronie mentorów i mentorek z branży IT i nowoczesnych technologii.

• Dla kogo?
    Dla kobiet, które chcą rozwinąć się w IT i technologiach, myślą o założeniu własnej firmy, programują, chcą rozwinąć własną firmę, poszukują własnej drogi zawodowej lub chcą się przebranżowić.

Program trwa cztery miesiące. Rozpoczyna się w listopadzie 2017 i trwa do marca 2018. Przez ten okres będzie można pracować z doświadczonym mentorem i rozwijać swoje umiejętności.

Wybierz mentora ze strony internetowej i wyślij aplikację -> www.techleaders.eu