Australia2Biuro Karier  UKSW zaprasza na spotkanie z australijską agencją edukacyjną Australia Study, która opowie o programie Study &Work in Australia.

Na spotkaniu dowiesz się między innymi o wizach do Australii, wymaganiach urzędu imigracyjnego, australijskim systemie edukacyjnym, możliwościach pracy oraz kosztach wyjazdu, a także urokach i codziennym życiu w Down Under. Spotkanie odbędzie się 7 czerwca o godz. 13:30 w sali 1556, bud.15.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zgłoszenia prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wpisując AUSTRALIA a w treści swoje imię + nazwisko + kierunek studiów.