lazienki1Katedra Muzeologii WNH UKSW zaprasza na międzynarodową konferencję "Statystyka muzealna w Europie - problemy i wyzwania", która odbędzie się 27 kwietnia w Auli Jana Pawła II.

Współorganizator: Narodowym Instytutem Muzealnictwa i Ochrony Zabytków.

Patronat honorowy: Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. dr. hab. Piotra Glińskiego oraz JM Rektora Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, ks. prof. dr. hab. Stanisława Dziekońskiego.

Program konferencji - pobierz