biopotencjalWydział Biologii i Nauk o Środowisku UKSW zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Dyplomantów i Studentów Kierunków Przyrodniczych i Techniczno-Przyrodniczych, która odbędzie się 9 czerwca.

Konferencja odbędzie się na Kampusie przy ulicy Wóycickiego 1/3, w budynku 24 nowym Centrum Laboratoryjnym Nauk Przyrodniczych, w sali wykładowej 008.

Na konferencji wyniki swoich prac przedstawią studenci takich uczelni jak: Politechnika Warszawska, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jagieloński, Uniwersytet Gdański, Politechnika Śląska, Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich w Poznaniu.

Szczegóły na stronie konferencji: