studia str2W kolejnej edycji programu akredytacyjnego „Studia z przyszłością” zorganizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego zostały wyróżnione kierunki dwóch wydziałów naszej uczelni.

Wyróżnione kierunki: filozofia, psychologia, ochrona środowiska (Wydział Filozofii CHrześcijańskiej) oraz historia, historia sztuki, ochrona dóbr kultury i środowiska, zarządzanie dziedzictwem kulturowym (Wydział Nauk Historycznych i Społecznych)

W sposób specjalny uhonorowano kierunek zarządzanie dziedzictwem kulturowym oraz psychologię, które zdobyły laur za WDROŻENIE NAJBARDZIEJ INNOWACYJNYCH I UNIKALNYCH ROZWIĄZAŃ W ZAKRESIE BAZY MATERIALNEJ I TECHNOLOGII WSPIERAJĄCYCH PROCES DYDAKTYCZNY.

Podyplomowe studia Relacje Interpersonalne i Profilaktyka Uzależnień (WFCh) otrzymały laur LIDER JAKOŚCI KSZTAŁCENIA.

Kierownikom nagrodzonych studiów serdecznie gratulujemy!