nobelAż w ośmiu dziedzinach będą przyznane Noble dla wybitnych studentów. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest Niezależne Zrzeszenie Studentów.

Studencki Nobel jest jedynym konkursem takiego formatu organizowanym przez studentów dla studentów. Jego celem jest umożliwienie startu oraz promocja zdolnych studentów w świecie nauki i biznesu. – Poszukujemy najlepszych z najlepszych, specjalistów w danych dziedzinach. Studencki Nobel pozwoli im ukształtować ścieżki kariery i otworzy drzwi do dalszego rozwoju – zachęcają organizatorzy.

Szczegółowe informacje nt. tegorocznej edycji konkursu z formularzem rejestracyjnym i harmonogramem dostępne są na stronie: www.studenckinobel.pl .

Kategorie konkursowe Studenckiego Nobla 2017:
  • Nauki przyrodnicze i energetyka
  • Technologia informacyjna (IT)
  • Medycyna i farmacja
  • Fizyka i astronomia