staz ukswUniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie ogłasza konkurs na płatne, trzymiesięczne staże w jednostkach UKSW. Fundatorem staży jest Santander Universidades.

Szukamy webmastera, junior PHP developera, stażysty ds. social mediów oraz stażysty w kwesturze. Jakie warunki musisz spełnić? Musisz być studentem lub absolwentem UKSW oraz wykazać chęć zaangażowania w życie Uniwersytetu. W zamian za to, oferujemy Ci możliwość rozwoju pasji oraz pracę pod okiem specjalistów z danej dziedziny.

Aplikacje składać można do 31 grudnia 2016 roku. Szczegółowe informacje na temat wymagań, zakresu zadań oraz miejsca składnia wniosków znajdują się w poszczególnych ogłoszeniach poniżej.

Konkurs na PHP developera
Konkurs na Junior wstaz ukswebmastera
Stażysta w Zespole Księgowości
Konkurs na stażystę ds. social mediówstaz uksw