jedzenie2 MSmacznie, zdrowo, różnorodnie i na każdą kieszeń – tak można podsumować ofertę gastronomiczną dla studentów i pracowników UKSW.

Na obydwu kampusach mamy 20 punktów, oferujących szeroki wybór śniadań, dań obiadowych, przekąsek, zimnych i gorących napojów. Do dyspozycji są stołówki, punkty małej gastronomii – kafeterie i barki oraz automaty z kawą. Zależnie od upodobań i okoliczności odpowiednie miejsce dla siebie znajdą zwolennicy zarówno fast- jak i slow food-ów.

Kampus Dewajtis

Nowy Gmach
• bufet, prowadzony przez FPHU IZI SUPPORT Michał Izydorek vel Zydorek, usytuowany na poziomie -1, czynny: pn.-nd. w godz. 8.00-19.00
automaty do sprzedaży napojów i przekąsek: Kamikadze Firma Handlowo Usługowa Krzysztof Kamiński, Tiberya Sp. z o.o.
automaty do sprzedaży napojów gorących: Cafe+ co Delikatomat Sp. z o. o. (poziom1)

Budynek Łącznika
• stołówka oraz bufet, prowadzony przez Firmę LUNA Jerzy Cacko, usytuowany na poziomie -2, czynny: pn.-nd. w godz. 8.00-19.00
• kawiarnia-bufet, prowadzony przez COFFEEL Sp. z o. o., usytuowany na poziomie -2, czynny: pn.-nd., w godz. 7.00-21.00

Kampus Wóycickiego

Budynek nr 2

sklep (artykuły spożywcze, kosmetyczne, papiernicze itp.), prowadzony przez JMJ Jadwiga Majewska

Budynek nr 21 (Audytorium Maximum)
• bufet, prowadzony przez Firmę LUNA Jerzy Cacko, usytuowany na parterze, czynny: pn.-pt., w godz. 8.00-19.00 oraz sb.-nd., w godz. 8.00-18.00
• kawiarnia-bufet, prowadzony przez COFFEEL Sp. z o. o., usytuowany na parterze, czynny: pn.-nd. w godz. 7.00-19.00
• automaty do sprzedaży napojów i przekąsek: Tiberya sp. z o.o. (parter), Ovotzer Service s. c (parter, piętro II), Ankaro Marian i Małgorzata Baran (piętro I), Kamikadze Firma Handlowo Usługowa Krzysztof Kamiński (piętro I), Mondial Vending Sp. z o.o.
• automaty do sprzedaży napojów gorących: Ankaro s.c. Marian i Małgorzata Baran (piętro I), Kamikadze Firma Handlowo Usługowa Krzysztof Kamiński (piętro II), Mondial Vending Sp. z o.o.

Budynek nr 23
• stołówka U Pietrzaków - Marek Pietrzak, czynna: pn.-nd. w godz. 8.00-18.00
• automaty do sprzedaży napojów i przekąsek: GASTROM Dariusz Szybiński (parter), Ankaro s.c. Maria i Małgorzata Baran (piętro I), Black Coffee Anna Kamińska (parter), Mondial Vending Sp. z o.o.
• automaty do sprzedaży napojów gorących: Ankaro s.c. Maria i Małgorzata Baran (piętro I), Mondial Vending Sp. z o.o.

Budynek nr 14
• automaty do sprzedaży napojów i przekąsek: Tiberya Sp. z o. o. ( piętro I)
• automaty do sprzedaży napojów gorących: Ovotzer Service s.c. (parter)

Budynek nr 15