JM Rektor Dziekonski miniaturkaUniwersytet jest zobowiązany do podejmowania współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym - powiedział ks. prof. Stanisław Dziekoński w wywiadzie udzielonym czasopismu Nauka i Biznes.

O roli nauki dla rozwoju gospodarki, współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym, społeczeństwie opartym na wiedzy, wyzwaniach współczesności, przed którymi stoi edukacja i odpowiedzialności uniwersytetu w wypełnianiu swojej misji opowiada Rektor UKSW w rozmowie z Mariuszem Blimelem.

NiB UKSW Page 1

Pełny tekst wywiadu - pobierz