sam male5 kwietnia zostało zawarte porozumienie pomiędzy Uniwesytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie a Narodowym Instytutem Samorządu Terytorialnego.

Porozumienie podpisali ks. prof. Stanisław Dziekoński, rektor UKSW oraz pani dr Iwona Wieczorek dyrektor Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego.

Strony deklarują wolę współpracy w zakresie m.in.:

- inicjowania prac naukowo-badawczych,

- opracowywanie ekspertyz,

- współpracę w ramach realizacji programów i projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych,

- wspólna organizację konferencji, seminariów naukowych oraz warsztatów, szkoleń i spotkań informacyjnych

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego to państwowa jednostka budżetowa, która realizuje zadania na rzecz harmonijnego rozwoju samorządu terytorialnego i podnoszenia stanardów jego działania a także zadania związane z prowadzeniem badań i analiz w zakresie funkcjonowania samorządu terytorialnego.

DSC 0081  DSC 0083