PAN politologiaW Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego odbyło się spotkanie dot. ustawy o szkolnictwie wyższym, w którym uczestniczył prof. dr hab. Radosław Zenderowski, dyrektor Instytutu Politologii UKSW.

Politologia PANDelegacja reprezentująca Komitet Nauk Politycznych PAN w składzie: prof. UAM dr hab. Tadeusz Wallas – prorektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, prof. UW dr hab. Stanisław Sulowski – dziekan Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, prof. dr hab. Radosław Zenderowski – dyrektor Instytutu Politologii UKSW, spotkała się 8 lutego z wiceministrem nauki i szkolnictwa wyższego, Piotrem Müllerem. Przedmiotem spotkania było przedstawienie stanowiska Komitetu w kwestii wybranych założeń projektu Ustawy – prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.