komenda policji 300x100Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego podpisał List Intencyjny z Komendą Główną Policji.

Porozumienie podpisali nadinspektor dr Jarosław Szymczyk, Komendant Główny Policji oraz ks. prof. dr hab. Stanisław Dziekoński, rektor Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Sygnatariusze listu deklarują wolę pogłębienia współpracy, opartej o zasady partnerstwa, lojalności oraz wzajemnego zaufania.

Szczególnym wymiarem współpracy będzie objęcie Patronatem Rektora Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Komendanta Głównego Policji konferencji międzynarodowej.

Strony podejmą wszelkie działania niezbędne do sfinalizowania wspólnego przedsięwzięcia, w tym wyznaczą koordynatorów odpowiedzialnych za realizację zapisów listu intencyjnego oraz ustalenie szczegółowych obszarów współpracy.

AMituraPolicja997 06

AMituraPolicja997 07