Sesja2.1 300x100Jesteś studentem studiów licencjackich lub magisterskich lubisz swoją uczelnię i chcesz zostać jej ambasadorem? Weź udział w sesji fotograficznej i zostań Twarzą UKSW.

A także:

• Nie boisz się błysku flesza.
  • Chcesz mieć  wpływ na kształtowanie wizerunku uczelni - fotografie z sesji zostaną opublikowane w materiałach promujących UKSW.
  • Masz już doświadczenie z podobnymi przedsięwzięciami (prowadzisz instagram, współpracujesz z agencjami fotograficznymi itp.) lub nie masz i chcesz sprawdzić się w akademickim modelingu :)

Zgłoś się do nas!

Jak wziąć udział w sesji zdjęciowej?

Wystarczy wysłać 2-4 zdjęcia przedstawiające twarz i sylwetkę  na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W mailu prosimy podać kierunek i rok studiów oraz numer telefonu.

Na zgłoszenia czekamy do 20 listopada. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.