kongresmeni 300x100JM Rektor, ks. prof. Stanisław Dziekoński gościł delegację z USA. Wśród delegatów znaleźli się przedstawiciele Kongresu Stanów Zjednoczonych.

Delegacja przyjechała do Polski na zaproszenie Fundacji From the Depths przy współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych. Celem wizyty było nawiązanie partnerskiej współpracy z politycznymi liderami USA. Jednym z punktów pobytu delegacji w Warszawie, było zapoznanie się z historią i działalnością Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Po spotkaniu z Magnificencją Rektorem, goście udali się na uroczystość wręczenia odznaczeń dla Polaków, którzy ratowali Żydów w czasie II wojny światowej.

Na zdjęciu poniżej:

Kongresmen Steve Russell wraz z małżonką Cindy Myers