Villem MMNiSW podało wyniki naboru ofert w ramach projektu „NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH! 2.0”, w którym studenci UKSW otrzymali wsparcie udziału w międzynarodowym konkursie prawniczym.

Nasi studenci są beneficjentami konkursu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu, którego celem jest wsparcie wybitnie uzdolnionych studentów w rozwoju ich aktywności poprzez m.in. udział w konkursach/zawodach/konferencjach na arenie międzynarodowej.

Studenci prawa UKSW otrzymali dotację w wysokości 7875 zł przeznaczoną na uczestnictwo w międzynarodowym konkursie Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot, którego celem jest popularyzacja międzynarodowego arbitrażu handlowego oraz Konwencji Wiedeńskiej o umowach międzynarodowej sprzedaży towarów.