Studia I stopnia

przeznaczone są dla osób posiadających świadectwo dojrzałości. Kończą się uzyskaniem tytułu zawodowego licencjata lub inżyniera. Absolwent studiów pierwszego stopnia, po obronie pracy dyplomowej, zdobywa wykształcenie wyższe zawodowe.
Studia licencjackie trwają co najmniej sześć semestrów, a studia inżynierskie co najmniej siedem semestrów. Ukończenie tych studiów pozwala kontynuować naukę na studiach II stopnia.

Studia jednolite

przeznaczone są dla osób posiadających świadectwo dojrzałości. Kończą się uzyskaniem tytułu zawodowego magistra, magistra inżyniera lub tytułu równorzędnego. Nauka na studiach jednolitych magisterskich trwa, w zalezności od kierunku, 5-6 lat. Ukończenie tych studiów pozwala kontynuować naukę na studiach doktoranckich.

UKSW prowadzi kształcenie na 36 kierunkach studiów. Zobacz więcej (www.rekrutacja.uksw.edu.pl)
Serwisy internetowe: USOSweb, Katalog ECTSArchiwum Prac Dyplomowych